To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Gliwice.

Elektromonter

Zakłady Mechaniczne "BUMAR-ŁABĘDY" S.A. zatrudnią pracowników na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • oględziny, konserwacja, eksploatacja i naprawa rozdzielni 110 kV,
  • przeglądy, naprawa stacji oraz linii kablowych,
  • oględziny, przeglądy i naprawa oświetlenia zewnętrznego,
  • pomiary eksploatacyjne,
  • oględziny obiektów, usuwanie awarii modernizacja istniejącej instalacji,
  • naprawa urządzeń i maszyn elektroenergetycznych,
  • montaż nowych urządzeń i sieci z godnie z obowiązującymi normami.

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne E Gr 1 do 1 kV lub powyżej 1 kV oraz w zakresie kontrolno – pomiarowym.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową.

  • Dodane o 15:36, 9 lipca 2020
  • Wyświetleń:2067
  • ID ogłoszenia: 588439202